PEUGEOT 407

Shitet nga: Bujar 15 Gsh 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shes veturen peugeot 407 ne gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jashte me servise te kryera per me shum info kontokto ne numrin e tel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim