Shes dhe nderroj

Shitet nga: timi 27 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes Renault Laguna 1.6 Benzin , 16 W , te kaluara 130.000 , regjistrim edhe 6 muaj , fellne alumini , muzik me cd, drita led, shum i ruajtur , pres bleres serioz ,qmimi sipas marrveshjes , boj edhe nderrim me Golf 4 automatik , passat automatik mercedes A170 automatik te interesuarit mund te kontaktojne dhe ne viber ne numrin : +377 45 555 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim