Seat Inca- 1996

Shitet nga: fehmi 02 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Seat Inca pikap viti i prodhimit 1996 dizel 1.9turbo disel ne gjendje shum te mir dhe nuk ka nevoj per asnje ivestim rexhistrim edhe 4muj siq shihet edhe ne foto gomat te reja si dhe hipotek nuk eshte perkthimi i menjehershem .
Mundesi ndrrimi me naj vetur me ulse perparessi benzin 1.6 dhe 1.8 ,2.0golf 3,4 ,audi A3dhe A4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim