Seat Terra 1.4 diesel 1991

Shitet nga: 044245106 19 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Seat Terra 1.4 dizel ka regjistrim dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim