VW Golf 2 -91

Shitet nga: Golf 2 11 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Golf 2
viti 91
Dizell
i regjistruar deri ne muajin 10.11.2015
Shume i mire ne motorr dhe karesori
Per me shume kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim