VW Passat TDI -04

Shitet nga: Hajrush 09 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet pasat 1.9 TDI Posedon KLIMATRONIK ABS 4 Xhamat elektronik me Pull TEMPOMAT 2 Qelsa Pasati eshte ne Gjendje te Shkelqyeshme nuk ka nevoj as nje investim ne te. Shum i Ruajtur Brenda dhe jasht Viti i prodhimit 2004, motori TDI tipi i ri,Siq pe shihini edhe vet pasati eshte ne gjendje te mir per ma shum informata ju lutem na kontaktoni ne numrin....044281794...Falimenderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim