Vektra -01

Shitet nga: Preni 25 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes veturen Opel vektra 2.0 DTI.Vetura esht ne emrin tim dhe ekam doganu vet.Vetura esht e mirmbajtur shum mir te gjitha paisjet funksonale dhe shum e paster mrena (cigare nuk asht pi asniher). Gjith her ne garazh, Meni fjal Esht vetur familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim