u shit flm merr jep

Shitet nga: gashi 06 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 700 EUR

Komuna: Klinë
Opel ..asht shum i mir regjistrimin epar ne kosov ekom bo vet nje vit regjistrim rrypin e dhemzorve jakam nderru para dy javesh .dy par guma ikam me bandash te veres dhe te dimrit. Prej se me ka ardh prej jashtit ekam vozit vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim