AUTOLARJE

Shitet nga: Azem Shala 31 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes Makina Profesionale Per AUTOLARJE

Çmimi ësht i arsyeshëm dhe sipas marrëveshjes, per më shum

informata kontaktoni ne tel: 044 222 803 / 049 222 803

Gjindemi ne Klinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim