Acitilen oksigjen

Shitet nga: Luli 03 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Klinë
Boca per saldim,acitilen dhe oksigjen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim