Autolarje

Shitet nga: Azem Shala Dje 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Mkina ësht e posa ardhur dhe ësht e kompletuar me cev e pishtole.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim