Autolarje

Shitet nga: Azem Shala Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes makinat K'a'rcher ne gjendje te mir pune ,si dhe janë te kompletuara me gyp e pishtole.Makinat jan shum te reja dhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim