Boshpumpa

Shitet nga: Liridon 26 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Dy boshpumpa te opel Zafires 2.0 me defekt .

Dhe dinama defekt pllaka mund te rregullohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim