Flex

Shitet nga: Agroni 11 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Flexa per prerje te Asfaltit dhe Betonit te importuara nga Gjermania jan rreth 20 copa dhe nje diamant universal Metabo. Ne Laverdi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim