Gjenerator 5.5 KW

Shitet nga: gjenerator 19 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
shitet gjeneratori GEKO 5.5 KW benxins shum pak i perdorun ne gjendje perfekte qmimi 150 euro per bleres serioz ka dhe zbritje e shes per arsye qe sum duhet sen nr kontakt 049667725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim