Gjenerator me motor te guldonit 5.5 kw

Shitet nga: Rifat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shitet gjeneratori ne gjendje shumë te mire pune . Gjeneratori eshte me motorr te guldonit dhe eshte 5.5 kw mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744155790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim