Helikopter per rrafshimin e betonit

Shitet nga: Besim 10 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Klinë
Punon ne gjendje te rregullt dhe presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim