Hidrofor

Shitet nga: Besim 10 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Ne gjendje shum te rregullt dhe ka shtypje te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim