Makin per prerjen e betonit dhe qeramikes

Shitet nga: Fatjon Hoti 21 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Shes makinen per prerjen e betonit dhe qeramikes,ftohja eshte me uje,eshte e ardhur nga Zvicra.Posedon edhe pompen e saj origjinale per qarkullimin e ujit.Qmimi eshte prap i diskutueshem.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim