Makin per prerjen e metalit

Shitet nga: Fatjon Hoti 21 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Klinë
Shes makinen per prerjen e metalit qe pret ne shume kende te ndryeshme(si p.sh. 40 shkalle 90 shkalle etj.)Eshte e ardhur prej Zvicre,funksionon shume mire.Eshte 380 vollt si dhe te dhenat tjera mund te shihen edhe ne foto.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim