Makina dhe Vegla

Shitet nga: gashi 27 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes ventilator( thithes )2,2kw tre fazor i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim