Makina per autolarje

Shitet nga: Azem Shala 23 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim makina per autolarje te importuara nga zvicrra kemi te gjitha llojet e makinave trefaze e monofaze ne gjendje te mir teknike,gjithashtu kemi gypa per to kemi dorza (pishtole) gjithashtu kemi pjes te ndryshme per to te gjitha llojet e simeringave gumicave ventillave dizneve si dhe qka lypet per to te gjitha jan orgjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim