Makina per dyer dhe dritare

Shitet nga: bledar 06 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Klinë
makina per dyer dhe dritare
nje salduese dhe nje pastruese per kende
makinat jan shum pak te perdoruna dhe jan ne gjendje te rregullt,mundeni me i testu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim