Maqinen tre faz per gur mermer granit kocka

Shitet nga: valdrin Dje 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes maqinen per prerjen e gurve,mermerit,granitit,kockave etj,eshte ne gjendje te mir pune,eshte tre faz 2800 rrotullime per minut,ndrrim i mundshem me marrveshje nese me konvenon,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38349843195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim