Motor per prerje te betonit

Shitet nga: Besim 10 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Motor per prerje te kubzave,bllokave,beton etj dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim