Rrafshues i betonit dhe i nivelizimit.

Shitet nga: Besim 10 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Klinë
Gjendje e rregullt,rrafshuesi vjen me nje fshes(qetk).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim