SHABLlON PER GUR

Shitet nga: Valton 14 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Njeri esht 5.2 dhe 4.2 M jan komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim