Shes Makinen K'A'RCHER Per AUTOLARJE

Shitet nga: ......... 04 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes Makinen K'A'RCHER me ujë te nxet në gjëndje shum te mir

teknike dhe me nje qmim shumm te volitshem makina ësht

e posa ardhur nga Zvicrra...


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim