Shitet

Shitet nga: Shitet 06 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Klinë
Shitet maqina per prodhimin e bdhokave maqina esht ne gjendje te shkelqyer pune maqina ika 3 dhoj formash me deminsion 20x40 dhe 25x40 + formen per ogjaqe te shtepive maqina esht prodhim gjerman per informate me te hodhshishme nr konraktus: +37744232401 & +37744282330 ju lutem vetem bleres serioz qmimi 12500€ flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim