Zenith 840 proddhon elemente betoni

Shitet nga: ceni 16 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shitet makina per prodhimin e elementeve nga betoni
si kubza ansor vazo etj.
makina asht prodhim gjerman
zenith 840 punon ne menyr manuale dhe automatike kapaciteti ne fullautomatic 700-800 m2 ne dit ,per nji takt prodhon 1.08m2 posedon 9 forma.
tel dhe viber 049242925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim