aurolarje

Shitet nga: Azem Shala Sot 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Klinë
Autolarjet jan te ardhura nga zvicrra dhe jan te kompletuar me gyp dhe me pishtole dhe jan shum nrregull dhe shum te rujtme qmimi per cop ishte 150 € dhe tash jan 130€ .nxitoni se kushë i merr tparat imerr pak mate rujtne se tethem te drejten te gjitha jan pothuajse te rejaaaaa!!!!!.VINI RE !!!!! Ky qmë vlen vetem per sotë per 28 nentor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim