Bure per uje te pishem

Shitet nga: valdrin Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
shes bure (rezeruar) te 1000 litrave,mund te perdoren edhe per uje te pishem jane shum te mira
,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber +38349843195.ndrrim I mundshem me marrveshje,si dhe transporti me marrveshje ne te gjith Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim