Dyer dhe dritare

Shitet nga: nili 31 Mar 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Klinë
shes nje der te ballkonit komplet xham dhe nje dritare sllovene jan shum pak te perdorura,te dyjat me ket qmim 85 mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim