Dyer dhe dritare

Shitet nga: Agim morina 22 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Dyer dhe dritare te sllovenialesit jan shum te rujtne edhe dera gjithashtu o shum e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim