Dyer te garazhav

Shitet nga: berisha 10 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Klinë
Shes dyr te garazhave te ardhura nga zvicrra jan shum te mira Dimensioni (2.50 gjersia 2.15 lartesia) dhe
(2.60 gjersia 2.15 lartesia)-- Po ashtu kem edhe MOTORRA per hapjen e dyrve te garazhave qmimi --150euro PER MOTORR
nr kontaktues +38649316332 +37744200045 mund te na kontaktoni edhe ne VIBER ne te dy numrat

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim