Ndermarrja Prodhuse Montuse " NDERIMI"

Shitet nga: basri xani 27 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Punojmë keto punë:
Rrethoja nga betoni dhe metali
Gilindera nga metali dhe betoni
Dyer per oborr,ferma dhe dritare te hekrit
Kocka te ndryshme
Qeshme te ndryshme
Vazo dhe elemente te ndryshme zbukuruese per oborr
Ndertimin e shtepijave nga themeli e deri me qels ne dorë
Për me shumë informata na kontaktoni ne keta numra 044 199 007 049 148 946 viber +38649435904 si dhe facebook ilmi xani
fb ndermarrja prodhuse montuese NDERIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim