Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: val-cen 14 Mar 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni.
pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber
Per punen tonë garantojm
kocka kubza rregullim oborri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim