Rileta per dritare model italian

Shitet nga: rileta per dritare 13 Maj 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
roleta per dritare model italian te ardhura nga itali punojm me porosi dhe ju garantojm per punen qe bejm jan te aluminit
model shum i shkelqyer
tana dimenzjonet e dritarev
dhe nuk shihen as jasht as mrena
riletat ngjitn mrena ne muri per mbi dritare
ky model i riletav asht si kur dush mi nrru dritaret nuki nevoj me thy muro as kurgja se ky sistem per 5 minuta e hjek dritaren pa problem pa ba pluhen ne shpi
keto foto jan qekem kry pun firma jon
firma rast-fasa Gllarev Klin
viber +393409461758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim