SKELE ME QERA

Shitet nga: B.B 04 Sht 06:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Klinë
JAP SKELE ME QERA

Jap skele me qera m2 vetem 1 euro
Bejm montimin dhe qmontimin e tyre
Skelet jan shum te mira posedoj 2500m2
Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten
Skelet i jap per 3 jav d.m.th 21 dit me qit qmim.

Per kontakt +37744 581 781 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim