Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

Shitet nga: valdrin Sot 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshje,po ashtu bejm edhe ndrrim me vetur,kamionet etj,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 ose viber 38649843195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim