Shtylla dhe panella

Shitet nga: Arsim Morina 20 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
1000 Shtylla dhe 800 panella me gjatsi te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim