Skele dhe shtylla

Shitet nga: skele 16 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
japim skele dhe shtylla me qera ne te gjith teritorin e kosoves,sherbim te shpejt dhe kualitativ ,montimi , qmontimi dhe trasporti , qmime te arsyeshme sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim