Skele metalike ,dhe shtylla te prodhuesit ital..

Shitet nga: alban 20 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim shtylla metalike ,skele ,me gjersi 1m prodhim italian te rujtura mire ,
Trafo elektrike prej 100 kw me konstruksion metalike e kopletuar per pune
makine per prodhimin e kockave te betonit me kater modele dhe vegla tjera ndertimore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim