maqin per gur

Shitet nga: Ardit 23 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
bejme shitjen e maqines per prerjen e bllokav dhe tullav
044-664-751
viber +393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim