dekorime-punime nga druri dhe medipani

Shitet nga: Bekim Desku 31 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Antikë dhe Art
punimet jan te dryshme.mbajtese te veres-qerre-karroca-kolica-piktura-emra-logo-animacione etj.punojme edhe sipas porosis...dekorime te ndryshme.punojme vizatime ne xham.te gjitha punimet mundeni mi oprosit ne baz te numrit.per gjdo informacion mundeni me kontaktu ne nr.045-363-744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim