AUTOMATIC DOORS

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
AUTOMATIC DOORS viber +386 49 393 088

Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE
MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE DHOMAVE.


Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë

I tërë shërbimi ynë është me garancion
Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber+38649393088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim