Dritare druri te importuara nga Zvicra. 5 cope.

Shitet nga: Toni 08 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri te importuara nga zvicra. Te ruajtura.
Dimensionet: 140cm x 135cm
1 cope = 20 euro
5 cope = 100 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim