ulse moderne 1.2.3 3

Shitet nga: fer-dizajn 03 Gsh 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Garnitura Moderne me qmime te volitshme me sungjer te presum pa feder gjitha garniturat jon me garancion 2 vite per me shum kontaktoni ne 044 222 451 0se 049 49 40 30 si dhe ne Viber +377 44 799 989 Gjindemi Ne Ferizaj Ne Magjistralen Ferizaj-prishtin ne km1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim