Shtreter per fjetje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINDI 22 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtreter per fjetje bejm shitjen me shumic dhe pakic mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim