Kuzhin mediapan

Shitet nga: Flori 06 Qer 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina nga mediapani ngjyra mund ti ndryshohet transporti dhe montimi jan ne kete qmim mund te na kontaktoni ne kete nr tel 044-565-790dhe 049-638-738 si dhe vibeer +377-44-565-790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim